Особливості та переваги ЦУТБ

Новина знаходиться в архіві!
Особливості та переваги ЦУТБ

Електронні аукціони є одним з поширених та популярних видів торгівлі на сьогодні. Головними їх перевагами є доступність, відкритість, відповідність у повному обсязі процедури законодавству країни. Саме тому як юридичні, так і фізичні особи дедалі частіше звертаються до Центральної універсальної біржі, де проводяться безліч електронних аукціонів.

У чому особливість ТБ «ЦУТБ»?

Насамперед варто відзначити, що Центральна універсальна біржа є простим та зручним інструментом, який дозволяє за допомогою інтернету проводити торги і аукціони в Україні. Ба більше, тут можна зробити погодження найбільш вигідних договорів на придбання товарів або надання послуг в найкоротші терміни.

До переваг цієї системи варто віднести:

- Проведення закупівель в ЦУТБ відбувається відповідно до чинного законодавства.
- Система повністю автоматизована, а значить, виключений шанс виникнення помилок через людський фактор.
- Порядок проведення процедур чітко визначений та відкритий, не має «підводних каменів».
- Система функціонує без перебоїв, що забезпечується завдяки великому штату компетентних фахівців служби підтримки.
- Кожен охочий може ознайомитися з аукціонами в будь-який час доби та в будь-який день тижня. Біржа працює 24/7. При виникненні проблем команда професіоналів в найкоротші терміни вирішить будь-які питання.
- Безпека.

Універсальна товарна біржа дає можливість зареєстрованим користувачам отримати доступ для участі в найвигідніших аукціонах. Тут учасники можуть придбати найрізноманітніші товари, будь то транспортні засоби або права вимог за кредитними договорами. Ви можете знайти аукціони за наступними категоріями:

- земля;
- оренда;
- право вимог;
- нерухомість;
- транспортні засоби;
- офісне обладнання;
- вторсировина і метали.

Брати участь в торгах може будь-хто, будь то фізична особа чи юридична. Реєстрація полягає у вказівці основних даних, а також ІПН (для громадян країни) або ЄРДПОУ (для підприємств/організацій).

Отже, універсальна біржа – це простий та ефективний інструмент, який дає можливість користувачам брати участь в найбільш вигідних аукціонах, а також створювати свої пропозиції. Завдяки надійному алгоритму відбувається швидке укладення договорів на прозорих умовах, а користувачами цієї системи стали такі підприємства, як Державна податкова інспекція, Фонд державного майна та інші.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create