Електронні торги: про це цікаво знати

Новина знаходиться в архіві!
Електронні торги: про це цікаво знати

З тих пір, як аукціони отримали нову, електронну форму, торги в Україні стали значно більш прозорими та цікавими. Зараз онлайн-товарні біржі вже не дивують українців. Вони стали звичним явищем, чому сприяли численні переваги електронних торгів.

Кількість різноманітних аукціонів, що проводятся в українському інтернет-просторі, поступово збільшується. Їхні учасники прагнуть досягти такого рівня розвитку електронної біржі, за якого участь в торгах стане однаково вигідною та приємною для всіх учасників угоди.

Важливим кроком на цьому шляху стало створення електронного майданчика, який дозволив українцям з усіх куточків країни брати участь в торгах без жодного фінансового ризику. Центральна універсальна товарна біржа цікава учасникам торгів будь-якого рівня, від міністерств до звичайних громадян.

Що варто знати про ЦУТБ

Зараз навіть найбільш скептично налаштовані громадяни відмічають надзвичайно чітку та добре організовану роботу Центральної універсальної товарної біржі. Її основні характеристики:

- прозорість перебігу торгів;

- відмінна репутація;

- багаторічна історія;

- зручний інтерфейс.

До того ж, для того, щоб стати учасником аукціону, достатньо пройти просту процедуру реєстрації на сайті. При цьому Вам потрібно підтвердити свою особу, що важливо для чесного перебігу торгів.

Чому варто обрати ЦУТБ

Товара біржа працює цілодобово в онлайн-режимі, тож Ви зможете стати учасником найбільш цікавого для Вас аукціону в будь-якій точці та в будь-який час. А впоратись з інтерфейсом сайту зможе навіть новачок.

Такі умови роботи однаково вигідні стороні продавця та покупця. Багаторічна робота цілої команди професіоналів своєї справи дозволила вирішити найбільш ключові проблеми в плані організації.

Слід також зазначити цілковиту законність всіх угод, що укладаються через Центральну універсальну товарну біржу. Її правила приведені у повну відповідність до чинного українського законодавства. Тож як учасник аукціону Ви отримуєте офіційно підтверджену угоду. І ніхто не може оскаржити її в подальшому.

Деякі учасники особливо відзначають той факт, що робота ЦУТБ наразі автоматизована. Тому під час аукціону зведено до мінімуму можливість впливу «людського фактору». А за роботою системи стежить команда фахівців.

Репутацію ЦУТБ підтверджують її учасники, серед яких кілька українських міністерств, великі організації, відомі підприємці та звичайні українці. Аудиторія біржі широка, що створює ще більш сприятливі умови для безпечних та вигідних торгів.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create