Київстар перетворюється на цифрового оператора

Київстар перетворюється на цифрового оператора

Київ (16 червня, 2016) – Київстар, національний телеком-оператор і постачальник технологій, сьогодні оголосив про стратегію трансформації в провайдера цифрових послуг. Компанія планує стати найбільшим постачальником таких послуг в Україні, надаючи своїм клієнтам нові та інноваційні цифрові сервіси.

Трансформація передбачає модернізацію технологічної інфраструктури, раціоналізацію процесів і зниження кількості рівнів управління для створення гнучкої організації, що легко адаптується. Трансформація повністю відповідає стратегії VimpelCom, материнської компанії Київстар, що оголосила про трансформацію групи в серпні 2015 року.

Першими масштабними проектами в рамках стратегії трансформації Київстар стане заміна технологій радіомережі та впровадження Digital Stack – нової цифрової ІТ-інфраструктури, про що було оголошено VimpelCom на поточному тижні.

«Розвиток цифрових технологій і послуг на базі передачі даних ‒ це майбутнє нашої компанії. Щоб задовольнити майбутні потреби наших клієнтів в Україні та підтримати країну на шляху технологічного прогресу, ми повинні змінитися, щоб стати телекомунікаційною компанією нового типу, ‒ говорить Петро Чернишов, президент Київстар. ‒ У рамках стратегії трансформації ми зосереджені на оптимізації бізнесу і збільшенні інвестицій у розробку веб-сервісів, щоб створити додаткові переваги клієнтам і суспільству, а також на формуванні нової digital-культури».

Для здійснення програми оновлення радіомереж Київстар підписав договір з Huawei і ZTE – лідерами в області інформаційно-комунікаційних технологій. Підрядники здійснять поставку радіообладнання і професійних послуг для модернізації діючих 2G і 3G-мереж, щоб підготувати їх до впровадження технологій зв'язку більш високих стандартів – 4G/LTE. Завдяки уніфікованому інфраструктурному рішенню Київстар зможе розвивати всі покоління зв'язку на базі єдиної радіомережі, яка легко масштабується під різні галузеві стандарти, що в перспективі може дати 50% зменшення витрат на технічне обслуговування.

Ericsson, світовий провайдер технологічних рішень та обладнання, стане постачальником ІТ-інфраструктури в рамках проекту Digital Stack – інноваційної трансформації Київстар. Частиною цього проекту стане оновлення безлічі бізнес-процесів, а більшість сервісних операцій перейдуть в онлайн, дозволяючи клієнтам користуватися послугами легко та просто. Digital Stack прискорить розробку продуктів і послуг Київстар, у той час як доставка і аналітика практично в режимі реального часу дозволять зробити послуги для клієнтів більш персоніфікованими. До того ж більш простий інтерфейс користувача поліпшить якість обслуговування клієнтів на всіх рівнях.

«Майбутнє – це робота в реальному часі, це вдосконалення наших послуг і пропонування актуальних і привабливих продуктів нашим клієнтам, які живуть в цифровому світі. Ці технологічні зрушення – величезний стрибок вперед для VimpelCom і частина нашої стратегії трансформації у гнучкий бізнес, який розуміє своїх клієнтів і відповідає їхнім цифровим потребам. Україна – одна з перших країн, в якій ми повністю перетворюємо свою діяльність і впроваджуємо нову цифрову ІТ-технологію, відкриваючи клієнтам Київстар доступ до інновацій і величезних можливостей цифрової ери», – пояснює Йогеш Малік, головний технічний директор VimpelСom.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,3 млн клієнтів мобільного зв'язку і 814 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.

Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create