Компанія Hetman Software забезпечить легке відновлення даних з Windows 10

 Компанія Hetman Software забезпечить легке відновлення даних з Windows 10

25 серпня 2015 року компанія Hetman Software випустила нові версії програмного забезпечення, повністю сумісні з Windows 10. Програми компанії відповідають всім критеріям безпеки нової операційної системи, а також підтримують нові стандарти опису логічних розділів (GUID Partition Table).

Це означає, що тепер є можливість успішно повернути дані які втрачено в результаті невдалої конвертації таблиці розділів з MBR в GPT і навпаки, несумісності обладнання або самої операційної системи з новою таблицею розділів.

Докладніше про причини втрати інформації в Windows 10 читайте в блозі компанії - http://hetmanrecovery.com/uk/recovery_news/windows10-mbr-gpt-convert.htm.

Нова операційна система була випущена в липні 2015 року і за досить короткий період її встановили на свої комп'ютери мільйони людей. Однак велика кількість користувачів не поспішають встановлювати на свої комп'ютери Windows 10. Забігаючи на перед скажемо, що це найбільш вимоглива категорія користувачів, які цінують свої дані і приділяють велику увагу питанню їх збереження.

Однією з нових можливостей ОС є підтримка GPT дисків та надання користувачам інструментів для перетворення MBR в GPT. Майстер установки Windows буде використовувати нову систему розділів за замовчуванням, якщо визначить підтримку UEFI комп'ютером. Мільйони нових ноутбуків, планшетів та мобільних телефонів використовують Windows 10 як встановлену за замовчуванням ОС, та будуть використовувати це нововведення.

GPT (таблиця розділів GUID) багатократно перевершує обмеження MBR, але далеко не всі користувачі розуміють, що зворотною стороною прогресу стануть проблеми сумісності, а це:
- Відсутність можливості використовувати 32 бітну Windows з GPT диском (система не зможе працювати з диском);
- Відсутність можливості конвертувати диск з GPT в MBR, якщо на ньому створено більш ніж 4 розділи або розділи перевищують розмір 2 ТБ;
- Комп'ютер не зможе завантажити ОС, якщо він використовує «застаріле залізо» без підтримки UEFI (BIOS системи);
- Неможливість використовувати USB флешку з GPT як завантажувальну, для комп'ютерів з BIOS системою;
- Якщо встановлено декілька ОС на диску, то завантажувач перестане визначати їх після конвертації диска в GPT;
- Неможливість використання USB диска як сховища файлів з роутером, телевізором або автомагнітолою, після конвертації в GPT.

Компанія Hetman Software розпочала свою діяльність в 2008 році і займається розробкою програмного забезпечення для відновлення даних. Hetman Software пропонує широкий асортимент програмного забезпечення, основним напрямком якого є відновлення даних з будь-яких носіїв інформації.

7 років досвіду роботи на ринку відновлення даних роблять Hetman Software одним з лідерів в даній області. Компанія пропонує широкий ряд рішень, незалежно від причини втрати даних і характеру самих даних, файлових і операційних систем.

Зафіксовані в гривнях ціни роблять програми доступними як для великих корпорацій, так і для приватних користувачів, які зіткнулися з проблемою втрати або недоступності даних.

Hetman Software ніколи не стоїть на місці, завжди йде на зустріч клієнтам, і кидає виклик новим труднощам йдучи в ногу з прогресом, який постійно прискорюється.

Email: support_uk@hetmanrecovery.com
Телефон: +38 (099) 600-01-45
Сайт компанії: http://hetmanrecovery.com/uk/
Vkontakte: http://vk.com/hetmansoftware
Facebook: https://www.facebook.com/hetmansoftware.russia
Youtube: https://www.youtube.com/c/hetmansoftware/
Google+: https://plus.google.com/105688584478193065152/posts
Twitter: https://twitter.com/hetmansoftware

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create