Київенерго закликає негайно погасити заборгованість за тепло через загрозу відключення газу

Київенерго закликає негайно погасити заборгованість за тепло через загрозу відключення газу

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» закликає ЖЕО, ОСББ та бюджетні організації столиці до 1 липня ц.р. погасити 970 млн грн заборгованості за теплову енергію через загрозу припинення поставок газу НАК «Нафтогаз України» на ТЕЦ Компанії.

«Нафтогаз» неодноразово попереджала КИЇВЕНЕРГО про можливе припинення подачі газу для вироблення теплової енергії та необхідність сплатити заборгованість, яка станом на 1 червня 2014 року становить 2 621,6 млн грн. В результаті досягнутих домовленостей, КИЇВЕНЕРГО зобов`язалося здійснити погашення двома траншами: 50% до 1 липня, залишок - до 1 жовтня, тобто до початку опалювального сезону.

Основною складовою боргу Компанії за газ перед НАК «Нафтогаз України» є заборгованість споживачів перед КИЇВЕНЕРГО за теплову енергію, яка станом на 1 червня ц.р. досягла 1 957,1 млн грн і зросла з початку поточного року на 212,7 млн грн.

У тому числі, борг за теплову енергію житлового сектора Києва становить 1 131,1 млн грн, установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету - 51,8 млн грн, а установ та організацій, що фінансуються з міського та районних бюджетів - 740,1 млн грн.

Для вирішення зазначеної проблеми КИЇВЕНЕРГО досягла домовленості з КМДА до 6 червня скласти графіки погашення заборгованості ЖЕО та бюджетних організацій за теплову енергію в два етапи. На першому етапі ЖЕО та організації, що фінансуються з міського та районних бюджетів повинні виплатити 50% або 970 млн грн заборгованості за теплову енергію, на другому етапі, який завершиться 1 жовтня, має бути погашена решта суми.
При цьому КМДА з метою контролю погашення заборгованості за теплову енергію створить комісію з енергетичних питань за участю представників силових структур і відомств. Аналогічні комісії також планується створити в кожному районі міста.

«Накопичена заборгованість споживачів за теплову енергію ставить під загрозу проведення опалювального сезону в столиці і тому ми змушені йти на крайні кроки. Для того щоб не відключати всіх споживачів від тепла і увійти в опалювальний сезон, компанія почне відключення боржників по всьому місту. У той же час ми розуміємо складну економічну ситуацію в країні і згодні реструктуризувати наявну заборгованість. При цьому нам необхідні гарантії 100% оплати поточних платежів та погашення накопиченої за попередні періоди заборгованості», - сказав директор СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Євген Глушак.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create