Прапор України замість кнопки Пуск в Windows

Прапор України замість кнопки Пуск в Windows


30 квітня, Київ, Компанія OrdinarySoft запускає спеціальну українську версію програми Start Menu X. За допомогою цієї версії користувачі можуть змінити кнопку ПУСК на прапор України. Українська версія Start Menu X поширюється безкоштовно, але включає в себе усі функції професійної версії яка зазвичай коштує - 19.99 доларів. 

Start Menu X - це програма, що замінює меню в Windows 7/ХР або додає меню пуск у Windows 8/8.1 Завдяки цій розробці можливо набагато швидше та зручніше запускати програми, а також отримувати додаткові функції - запуск в один клік, віртуальні групи, таймери увімкнення живлення та інше.

Фахівці розробили програму Start Menu X для професійних користувачів, що мають велику кількість програм та користуються системами Windows 8.1, де меню відсутнє та більш ранніми версіями Windows, де меню досить незграбне.

Таємниця швидкого запуску полягає у застосуванні великих форм. На відміну від старих системних меню - Start Menu X більшого розміру, що регулюється за бажанням. Щоб швидко знайти програму, більше не потрібно користуватися скролінгом.

ПРО версія має функцію - Запуск в один клік. Для запуску потрібно лише клацнути по папці, в якій знаходиться програма. Це перетворює увесь набір програм у список швидкого запуску, які можна запускати в один клік відразу після відкриття меню. Для доступу до довідки, додаткових файлів, деінсталяції тощо достатньо потримати курсор долю секунди над папкою і відкриється субменю.

Революційна розробка Start Menu X - Віртуальні групи. Користувач може об'єднувати програми за призначенням у групи. Наприклад, графічні програми розмістити в групу Графіка, офісні програми - у Офіс, тощо. Це зручно тим, що віртуальні групи зберігаються лише в базі меню Пуск (програми установлюються та видаляються у звичайному режимі).

Ці функції значно спрощують та полегшують роботу професійним користувачам.

Start Menu X - це продукт українських розробників, який вже більше ніж 7 років застосовують мільйони професіоналів усього світу, своїми новаціями випереджає іноземних конкурентів.

Українська версія містить різні варіації прапору України, на відміну від платної версії, де є можливість обирати інші зображення для кнопки Пуск.

Для завантаження програми можна вiдвiдати сторінку 
http://www.startmenux.com/uk/

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create