ДПЗКУ: Навколо українсько-китайських сільськогосподарських проектів розгорнуто сплановану інформаційну провокацію

ДПЗКУ: Навколо українсько-китайських сільськогосподарських проектів розгорнуто сплановану інформаційну провокацію

Останнім часом спостерігаються спроби цілеспрямованого дезінформування громадськості з приводу реалізації українсько-китайських проектів в аграрній сфері. Зокрема, об'єктом домислів, перекручень та маніпуляцій обрано тему виконання ПАТ "ДПЗКУ" кредитних і торгових угод з Китаєм на поставку зернових культур. Під сенсаційними заголовками в окремих інтеренет-виданнях подається спотворена, відверто неправдива інформація з очевидною метою –дискредитувати міждержавне партнерство та завдати шкоди національним інтересам України. 

ПАТ «ДПЗКУ» регулярно і в повній мірі, наскільки це можливо з урахуванням специфіки такого рівня співробітництва, інформує громадськість та ЗМІ про хід виконання торгових угод з китайськими партнерами. Держкорпорація відповідально заявляє, що своєчасно та в повній мірі виконує всі зобов'язання за цими угодами. Такої ж позиції дотримується керівництво Ексмібанку КНР та головного торгового партнера - китайської корпорації ССЕС. Так, у своєму нещодавньому листі на адресу керівництва ПАТ «ДПЗКУ» від 16 січня 2014 року, віце-президент ССЕС пані Ян Дзін відзначила: "Шановний пане Якубович [голова правління ПАТ «ДПЗКУ»]. Я хотіла б висловити Вам свою вдячність за докладені Вами зусилля і внесок у розвиток нашої ділової співпраці. Наразі торгівля зерновими в рамках нашого проекту співробітництва в галузі сільського господарства проходить безперешкодно і планомірно, а торгівля китайськими товарами і проекти ПЗБ (Проектування-Закупівля-Будівництво), як і інші проекти, активно просувається. Сільськогосподарський проект отримав високу оцінку китайського керівництва. Для забезпечення рівномірного співробітництва у 2014 році ми сподіваємося провести чотиристоронню зустріч між Ексімбанком Китаю, Міністерством фінансів України, ДПЗКУ та ССЕС. У зв'язку з наближенням китайського Нового Року, сподіваємось що представники Вашої поважної компанії зможуть прибути в Китай якнайшвидше…"

За наявною інформацією, до організації відверто замовної та наклепницької кампанії проти ПАТ «ДПЗКУ» може бути причетний один з радників колишнього прем'єр-міністра Азарова, екс-голова наглядової ради держкорпорації О.Маліч, якого підозрюють в ініціюванні корупційних схем та посадових зловживаннях.

З приводу ситуації, що склалась а також з метою мінімізації ризиків для подальшого повноцінного виконання спільних українсько-китайських проектів, недопущення шкоди державним інтересам, ПАТ «ДПЗКУ» звернулася з відповідними зверненнями та орієнтуваннями до Мінагрополітики, МЗС, посольства КНР в Україні, китайських торгових партнерів.

Пресс-служба ПАТ «ДПЗКУ»

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Б2БЛОГГЕР, ЧП
(основний офіс)

Україна, Миколаївська, Николаев, ул. 8 Марта, 39/60, будинок 39/60
  • +38 (044) 362-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create